Endodoncja Warszawa-Wilanów

Leczenie endodontyczne stosowane jest w przypadku próchnicy powikłanej zapaleniem lub zgorzelą miazgi. Polega ono na usunięciu chorej miazgi z komory i kanałów zęba, dokładnym ich poszerzeniu i odkażeniu oraz wypełnieniu specjalnymi preparatami.

Dzięki zastosowaniu endometru (urządzenia do pomiaru długości kanałów) oraz wyspecjalizowanych narzędzi nasi lekarze są w stanie precyzyjnie i szczelnie wypełnić kanały, często podczas zaledwie jednej wizyty. Nowoczesny aparat RTG z radiowizjografią dostępny w gabinecie pozwala na skontrolowanie poprawności wypełnienia kanału w czasie tej samej wizyty.

Endodoncja Warszawa Wilanów
Endodoncja

Firma

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.
Jesteśmy z mieszkańcami Warszawy 25 lat. Przy naszej pomocy w wielu rodzinach już trzecie pokolenie dba o swoje zęby w naszym gabinecie. Dysponujemy procedurami stomatologicznymi dla pacjentów w wieku od lat 3 do 100+. Specjalistyczne szkolenia pozwalają na wdrażanie nowoczesnych i skutecznych metod terapii. Zadowolenie i zaufanie Pacjentów to wyzwanie dopingujące nas do stałego podnoszenia kompetencji i do wyjątkowych starań nie tylko o trwałość , ale i estetykę wykonywanych prac; dobór materiałów wysokiej jakości to trzeci fundament gwarantowanej satysfakcji z efektów leczenia.

Kontakt

Gabinet stomatologiczny TRIDENT
ul. Kosiarzy 24A
02-953 Warszawa
tel./fax: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68
e-mail: gabinet@trident.waw.pl