Implantologia Warszawa-Wilanów

Implanty zębów – Wilanów

Implant jest małą, tytanową śrubą, wprowadzaną w miejsce korzenia brakującego zęba. Na tej „śrubce” umieszcza się „sztuczny” ząb nie do odróżnienia od zębów własnych..

Procedura wszczepienia implantu wymaga podania jedynie znieczulenia miejscowego, a proces zrastania implantu z kością przebiega bezboleśnie. Tytan jest metalem niepowodującym reakcji alergicznych, dobrze integrującym się z kością. Implanty od blisko pięćdziesięciu lat stosuje się do odbudowy braków zębowych, a uzyskane efekty są najbardziej zbliżone do naturalnych zębów pacjenta.

Implanty zębowe – rodzaje
W naszym gabinecie stomatologicznym w Warszawie na Wilanowie stosujemy wyłącznie wysokiej jakości implanty zębowe, które były wielokrotnie poddawane badaniom i są całkowicie bezpieczne dla organizmu i nie ograniczają możliwości diagnostyki radiologicznej (rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, RTG). 

Zęby odbudowane na implantach są nie do odróżnienia od zębów własnych, zarówno pod względem estetyki, jak i komfortu użytkowania. Trwały sukces leczenia gwarantują regularne wizyty kontrolne u dentysty i bardzo dobra higiena jamy ustnej.

Na implancie można oprzeć odbudowy jednego lub kilku zębów. Wówczas stanowi stabilną podbudowę dla korony protetycznej lub mostu. Można w ten sposób uniknąć szlifowania własnych zębów pod tradycyjny most.

Implanty zębów są także doskonałym oparciem dla protez ruchomych, szczególnie w przypadku całkowitego braku uzębienia. Zastosowanie implantów pozwala na stabilne utrzymanie protez całkowitych, co znacznie poprawia komfort życia pacjenta i estetykę uśmiechu.

STEROWANA REGENERACJA KOŚCI (TECHNIKA GBR - GUIDED BONE REGENERATION)

Długotrwały brak zębów doprowadza do zaniku kości i dziąsła, często w stopniu uniemożliwiającym wprowadzenie implantu. W celu odtworzenia właściwego kształtu wyrostka zębodołowego stosuje się sterowaną regenerację kości. Zabieg ten jest wykonywany w naszym gabinecie stomatologicznym na warszawskim Wilanowie, a polega na umieszczeniu w kości materiału kościozastępczego i przykryciu go membraną, co stanowi rusztowanie dla odbudowującej się kości własnej. W ciągu kilku miesięcy materiał jest „samoczynnie” zastępowany przez pełnowartościową, własną tkankę kostną.

Implantologia Warszawa Wilanów

Firma

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.
Jesteśmy z mieszkańcami Warszawy 25 lat. Przy naszej pomocy w wielu rodzinach już trzecie pokolenie dba o swoje zęby w naszym gabinecie. Dysponujemy procedurami stomatologicznymi dla pacjentów w wieku od lat 3 do 100+. Specjalistyczne szkolenia pozwalają na wdrażanie nowoczesnych i skutecznych metod terapii. Zadowolenie i zaufanie Pacjentów to wyzwanie dopingujące nas do stałego podnoszenia kompetencji i do wyjątkowych starań nie tylko o trwałość , ale i estetykę wykonywanych prac; dobór materiałów wysokiej jakości to trzeci fundament gwarantowanej satysfakcji z efektów leczenia.

Kontakt

Gabinet stomatologiczny TRIDENT
ul. Kosiarzy 24A
02-953 Warszawa
tel./fax: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68
e-mail: gabinet@trident.waw.pl