Implantologia Warszawa-Wilanów

Implanty zębów – Wilanów

Implant jest małą, tytanową śrubą, wprowadzaną w miejsce korzenia brakującego zęba.

Procedura wszczepienia implantu wymaga podania jedynie znieczulenia miejscowego, a proces zrastania implantu z kością przebiega bezboleśnie. Tytan jest metalem niepowodującym reakcji alergicznych, dobrze integrującym się z kością. Implanty od blisko pięćdziesięciu lat stosuje się do odbudowy braków zębowych, a uzyskane efekty są najbardziej zbliżone do naturalnych zębów pacjenta.

Implanty zębowe – rodzaje
W naszym gabinecie stomatologicznym w Warszawie na Wilanowie stosujemy wyłącznie wysokiej jakości implanty zębowe, które były wielokrotnie poddawane badaniom i są całkowicie bezpieczne dla organizmu. 

Zęby odbudowane na implantach są nie do odróżnienia od zębów własnych, zarówno pod względem estetyki, jak i komfortu użytkowania. Trwały sukces leczenia gwarantują regularne wizyty kontrolne u dentysty i bardzo dobra higiena jamy ustnej.

Na implancie można oprzeć odbudowy jednego lub kilku zębów. Wszczep stanowi stabilną podbudowę dla korony protetycznej lub mostu. Można w ten sposób uniknąć szlifowania własnych zębów pod tradycyjny most.

Implanty zębów są także doskonałym oparciem dla protez ruchomych, szczególnie w przypadku całkowitego braku uzębienia. Zastosowanie implantów pozwala na stabilne utrzymanie protez całkowitych, co znacznie poprawia komfort życia pacjenta i estetykę uśmiechu. (więcej o Implantach Biomet 3i), (żródło: http://www.implanty-zebowe.pl).

STEROWANA REGENERACJA KOŚCI (TECHNIKA GBR - GUIDED BONE REGENERATION)

Długotrwały brak zębów doprowadza do zaniku kości i dziąsła, często w stopniu uniemożliwiającym wprowadzenie implantu. W celu odtworzenia właściwego kształtu wyrostka zębodołowego stosuje się sterowaną regenerację kości. Zabieg ten jest wykonywany w naszym gabinecie stomatologicznym na warszawskim Wilanowie, a polega na umieszczeniu w kości materiału kościozastępczego i przykryciu go membraną, co stanowi rusztowanie dla odbudowującej się kości własnej. W ciągu kilku miesięcy materiał jest „samoczynnie” zastępowany przez pełnowartościową, własną tkankę kostną.

implant21.png

Firma

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.
Gabinet istnieje od roku 1996 i mieści się w Warszawie na Wilanowie.
Zaufanie, jakim obdarzają nas Pacjenci jest dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego doskonalenia zawodowego. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Stosujemy skuteczne i sprawdzone metody terapii. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy na bezpłatny przegląd dentystyczny. Terminy wizyt można rezerwować wyłącznie telefonicznie. 

Kontakt

Gabinet stomatologiczny TRIDENT
ul. Kosiarzy 24A
02-953 Warszawa
tel./fax: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68
e-mail: gabinet@trident.waw.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2001 - 2020 TRIDENT - Realizacja projektu: Nanotechnic