O nas

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.

Gabinet istnieje od roku 1996.

Doświadczeni lekarze
Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej, rodzinnej opieki stomatologicznej. Naszym celem jest, aby każdy Pacjent był życzliwie przyjęty i usatysfakcjonowany wynikiem leczenia. Staramy się, by przeprowadzane zabiegi były całkowicie bezbolesne. Pacjenci już na etapie planowania leczenia są szczegółowo informowani o możliwych wariantach postępowania oraz ich kosztach.

Nasze kwalifikacje
Zaufanie, jakim obdarzają nas Pacjenci jest dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego doskonalenia zawodowego. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Stosujemy skuteczne i sprawdzone metody terapii. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów.

Nowoczesne wyposażenie
Gabinet wyposażony jest w nowoczesne urządzenia usprawniające proces leczenia. Przykładem jest endometr - elektroniczny przyrząd do precyzyjnego pomiaru długości kanału zęba w trakcie leczenia endodontycznego. Stosowanie go pozwala na precyzyjne wypełnienie kanału oraz redukuje szanse na ewentualne dolegliwości po zabiegu. Posiadamy nowoczesny aparat RVG, emitujący minimalną dawkę promieniowania jonizującego.

Dla dociekliwych...
Dzięki kamerze wewnątrzustnej Pacjent może obserwować kolejne etapy leczenia na monitorze.

Szczególną opieką otaczamy najmłodszych
Dużą grupę naszych Pacjentów stanowią dzieci. Staramy się, aby wizyta była dla dziecka formą zabawy i okazją do nauki.

Na wykonane prace udzielamy gwarancji.

Firma

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.
Gabinet istnieje od roku 1996 i mieści się w Warszawie na Wilanowie.
Zaufanie, jakim obdarzają nas Pacjenci jest dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego doskonalenia zawodowego. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Stosujemy skuteczne i sprawdzone metody terapii. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy na bezpłatny przegląd dentystyczny. Terminy wizyt można rezerwować wyłącznie telefonicznie. 

Kontakt

Gabinet stomatologiczny TRIDENT
ul. Kosiarzy 24A
02-953 Warszawa
tel./fax: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68
e-mail: gabinet@trident.waw.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2001 - 2020 TRIDENT - Realizacja projektu: Nanotechnic