O nas

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.

Gabinet istnieje od roku 1996.

Doświadczeni stomatolodzy

Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej, rodzinnej opieki stomatologicznej. Naszym celem jest, aby każdy Pacjent był życzliwie przyjęty i usatysfakcjonowany wynikiem leczenia. Staramy się, by przeprowadzane zabiegi były całkowicie bezbolesne. Pacjenci już na etapie planowania leczenia są szczegółowo informowani o możliwych wariantach postępowania oraz ich kosztach.

Nasze kwalifikacje

Zaufanie, jakim obdarzają nas Pacjenci jest dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego doskonalenia zawodowego. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Stosujemy skuteczne i sprawdzone metody terapii. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów.

Nowoczesne wyposażenie

Gabinet wyposażony jest w nowoczesne urządzenia usprawniające proces leczenia. Przykładem jest endometr - elektroniczny przyrząd do precyzyjnego pomiaru długości kanału zęba w trakcie leczenia endodontycznego. Stosowanie go pozwala na precyzyjne wypełnienie kanału oraz redukuje szanse na ewentualne dolegliwości po zabiegu. Posiadamy nowoczesny aparat RVG, emitujący minimalną dawkę promieniowania jonizującego.

Dla dociekliwych...

Dzięki kamerze wewnątrzustnej Pacjent może obserwować kolejne etapy leczenia na monitorze.

Szczególną opieką otaczamy najmłodszych

Dużą grupę naszych Pacjentów stanowią dzieci. Staramy się, aby wizyta była dla dziecka formą zabawy i okazją do nauki.

Na wykonane prace udzielamy gwarancji.

Firma

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.
Jesteśmy z mieszkańcami Warszawy 25 lat. Przy naszej pomocy w wielu rodzinach już trzecie pokolenie dba o swoje zęby w naszym gabinecie. Dysponujemy procedurami stomatologicznymi dla pacjentów w wieku od lat 3 do 100+. Specjalistyczne szkolenia pozwalają na wdrażanie nowoczesnych i skutecznych metod terapii. Zadowolenie i zaufanie Pacjentów to wyzwanie dopingujące nas do stałego podnoszenia kompetencji i do wyjątkowych starań nie tylko o trwałość , ale i estetykę wykonywanych prac; dobór materiałów wysokiej jakości to trzeci fundament gwarantowanej satysfakcji z efektów leczenia.

Kontakt

Gabinet stomatologiczny TRIDENT
ul. Kosiarzy 24A
02-953 Warszawa
tel./fax: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68
e-mail: gabinet@trident.waw.pl