Chirurgia stomatologiczna Warszawa-Wilanów

Zakres zabiegów chirurgicznych wykonywanych w naszym gabinecie obejmuje zabiegi od prostej ekstrakcji po skomplikowane dłutowania zębów mądrości. Do każdego zabiegu stosujemy skuteczne znieczulenie.

Ósemki usuwamy, gdy:

  • nie mają wystarczającej ilości miejsca, aby prawidłowo wyrznąć się i ustawić w łuku (często powodują przy tym nawracające stany zapalne i duże dolegliwości bólowe), przez co powodują stłoczenie w przednim odcinku łuku zębowego,
  • są przyczyną resorpcji (zaniku) korzeni sąsiedniego zęba poprzez jego ucisk.

Chirurgia stomatologiczna to nie tylko usuwanie zębów, ale również zabiegi wspomagające inne dziedziny stomatologii, np.:

  • endodoncję – zabieg resekcji (usunięcia) wierzchołków korzeni,
  • periodontologię – chirurgię przyzębia,
  • protetykę – zabiegi przygotowujące jamę ustną do protezowania.

Często stosujemy przy tym materiały wspomagające odbudowę kości.

chirurgia-stomatologiczna-usuwanie-zebow-zanik-korzenia.png

Firma

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.
Jesteśmy z mieszkańcami Warszawy 25 lat. Przy naszej pomocy w wielu rodzinach już trzecie pokolenie dba o swoje zęby w naszym gabinecie. Dysponujemy procedurami stomatologicznymi dla pacjentów w wieku od lat 3 do 100+. Specjalistyczne szkolenia pozwalają na wdrażanie nowoczesnych i skutecznych metod terapii. Zadowolenie i zaufanie Pacjentów to wyzwanie dopingujące nas do stałego podnoszenia kompetencji i do wyjątkowych starań nie tylko o trwałość , ale i estetykę wykonywanych prac; dobór materiałów wysokiej jakości to trzeci fundament gwarantowanej satysfakcji z efektów leczenia.

Kontakt

Gabinet stomatologiczny TRIDENT
ul. Kosiarzy 24A
02-953 Warszawa
tel./fax: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68
e-mail: gabinet@trident.waw.pl