Nasz zespół

Malgorzata Dziekańska <br /> lekarz dentysta

Malgorzata Dziekańska
lekarz dentysta

Jestem absolwentką Oddziału Stomatologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z ponad 20-letnim stażem pracy. Moją pasją jest stomatologia estetyczna. O trwałości moich prac decyduje duża dokładność i precyzja wykonania. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Staram się leczyć pacjentów tak, jak sama chciałabym być leczona. Po pracy aktywnie spędzam czas odkrywając piękno przyrody i fotografując.

Karol Koch <br /> lekarz dentysta, specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej

Karol Koch
lekarz dentysta, specjalista chirurgii twarzowo-szczękowej

Ukończyłem Warszawski Uniwersytet Medyczny na I Wydziale Lekarskim z Oddziałem Stomatologii na kierunku lekarsko-dentystycznym w 2011r.
Od 2012r pracuję na stanowisku asystenta w Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Szpitalu Klinicznym im. Dzieciątka Jezus w Warszawie. Tam, pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce, nabywam i szlifuję swoje umiejętności oraz zdobywam cenne doświadczenie w dziedzinie chirurgii stomatologicznej i implantologii. Jestem członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Swoje zainteresowania ukierunkowuję na możliwość kompleksowej opieki nad pacjentem, który wymaga uzupełnienia braków zębowych i odbudowy pełnej funkcji żucia z zachowaniem walorów estetycznych.
Uważam, że podstawą skutecznego leczenia jest relacja lekarza z pacjentem oparta na wzajemnym zaufaniu, co pozwala na ustalenie celu i dążenie do satysfakcjonującego efektu.

W wolnych chwilach zamieniam się w szefa kuchni. Uwielbiam żeglowanie i wędrówki po górskich szlakach.

Edyta Cyran <br /> asystentka

Edyta Cyran
asystentka

Firma

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.
Gabinet istnieje od roku 1996 i mieści się w Warszawie na Wilanowie.
Zaufanie, jakim obdarzają nas Pacjenci jest dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego doskonalenia zawodowego. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Stosujemy skuteczne i sprawdzone metody terapii. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy na bezpłatny przegląd dentystyczny. Terminy wizyt można rezerwować wyłącznie telefonicznie. 

Kontakt

Gabinet stomatologiczny TRIDENT
ul. Kosiarzy 24A
02-953 Warszawa
tel./fax: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68
e-mail: gabinet@trident.waw.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2001 - 2020 TRIDENT - Realizacja projektu: Nanotechnic