Stomatologia dziecięca Warszawa-Wilanów

Stomatolog dziecięcy – Wilanów

W leczeniu dzieci podstawą jest profilaktyka próchnicy i wad zgryzu. Wielu rodziców lekceważy objawy próchnicy u dziecka, wychodząc z założenia, że zęby mleczne zostaną zastąpione stałymi. Tymczasem każdy dentysta dziecięcy powie nam, że nieleczone uzębienie mleczne może mieć zgubny wpływ na przyszłe zęby stałe. Pierwsze z nich, tzw. szóstki, pojawiają się około szóstego roku życia i ich wyrzynanie nie jest poprzedzone wypadaniem zębów mlecznych. Dziecko często oczyszcza je niedokładnie, co jest przyczyną szybko rozwijającej się próchnicy.

Dzięki systematycznej kontroli stanu uzębienia przeprowadzanej przez stomatologa dziecięcego proces wyrzynania „szóstek” nie pozostaje niezauważony, a proste zabiegi profilaktyczne (lakowanie) i właściwa higiena pozwalają całkowicie zabezpieczyć je przed próchnicą.

Wykonywanie zabiegów profilaktycznych (fluoryzacja kontaktowa i lakowanie) w naszym gabinecie stomatologicznym, zlokalizowanym na warszawskim Wilanowie, odbywa się całkowicie bezboleśnie i pokazuje dziecku, że wizyta u dentysty może być przyjemna. Maluchom te proste zabiegi pozwalają także nawiązać dobry kontakt z lekarzem. Każdy stomatolog dziecięcy doskonale wie, że dziecko to pacjent wymagający szczególnego podejścia i cierpliwości. Nasi lekarze mają świetny kontakt z dziećmi, dzięki czemu najmłodszym pacjentom wizyta w naszym gabinecie kojarzy się z zabawą i poznawaniem świata. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, kiedy dziecko odwiedza stomatologa odpowiednio wcześnie, zanim pojawi się ból spowodowany nieleczoną próchnicą.

stomatolog dziecięcy
dentysta dziecięcy

Firma

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.
Gabinet istnieje od roku 1996 i mieści się w Warszawie na Wilanowie.
Zaufanie, jakim obdarzają nas Pacjenci jest dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego doskonalenia zawodowego. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Stosujemy skuteczne i sprawdzone metody terapii. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy na bezpłatny przegląd dentystyczny. Terminy wizyt można rezerwować wyłącznie telefonicznie. 

Kontakt

Gabinet stomatologiczny TRIDENT
ul. Kosiarzy 24A
02-953 Warszawa
tel./fax: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68
e-mail: gabinet@trident.waw.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2001 - 2020 TRIDENT - Realizacja projektu: Nanotechnic