Stomatologia estetyczna

Proponujemy Państwu niewidoczne wypełnienia z kompozytu imitującego naturalne szkliwo.

 

Enamel Plus HRi to naturalne szkliwo "sklonowane" w kompozycie. To jedyny materiał na świecie, który posiada właściwości optyczne identyczne jak w szkliwie naturalnym, o tym samym indeksie załamania światła. Zęby odbudowane materiałem kompozytowym Enamel Plus HRi będą łudząco podobne do zębów naturalnych. Nikt nie zauważy wypełnienia!

Niewielkie ubytki w obrębie szkliwa należą do największych i najtrudniejszych wyzwań w stomatologii estetycznej. Enamel HRI oferuje Ci swoją pomoc.

Fot. Dr Lorenzo Vanini

 

Praca materiałem Enamel HRi pozwala na zastosowanie takiej samej grubości kompozytu, jak ubytek tkanek naturalnych zęba. Dodatkowo materiał ten eliminuje problem widocznej granicy wypełnienia oraz niepożądany efekt "szarości" wypełnień.

 

Fot. Dr Lorenzo Vanini

 

Wypełnienia w zębach bocznych wykonane metodą bezpośrednią lub pośrednią posiadają przede wszystkim znakomite parametry wytrzymałościowe, nie uszkadzają naturalnych tkanek zębów przeciwstawnych poprzez ścieralność zbliżoną do zębów naturalnych, można je też w łatwy sposób naprawić.

Najnowszą generacją materiału Enamel HRi dedykowaną do zębów bocznych jest Enamel Bio Function, który w swoim składzie został całkowicie pozbawiony toksycznej żywicy Bis GMa. Ma to duże znaczenie w przypadku odcinka bocznego gdzie siły ścierania materiału podczas normalnej funkcji żucia są znacznie większe niż w odcinku przednim. Nie dochodzi zatem do uwalniania toksycznej żywicy, a sam materiał prezentuje doskonalą biokompatybilność i znakomite parametry wytrzymałościowe.

 

Fot. Lorenzo Vanini

 

Projekt badawczy nad materiałem Enamel HRi (HA-Projekt-Nr:130/07-01) został objęty patronatem w ramach europejskiego projektu badawczo naukowego dla rozwoju nowych technologii (ESF European Social Fund). Formuła HRi została zastrzeżona patentem.

Firma

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.
Gabinet istnieje od roku 1996 i mieści się w Warszawie na Wilanowie.
Zaufanie, jakim obdarzają nas Pacjenci jest dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego doskonalenia zawodowego. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Stosujemy skuteczne i sprawdzone metody terapii. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy na bezpłatny przegląd dentystyczny. Terminy wizyt można rezerwować wyłącznie telefonicznie. 

Kontakt

Gabinet stomatologiczny TRIDENT
ul. Kosiarzy 24A
02-953 Warszawa
tel./fax: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68
e-mail: gabinet@trident.waw.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone - Copyright © 2001 - 2020 TRIDENT - Realizacja projektu: Nanotechnic