Bezpieczeństwo

Na wizytę prosimy umawiać się wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 515-116-422, od poniedziałku do piątku, w godzinach zmiennych. Prosimy o cierpliwość - jeśli nie odbierzemy telefonu od razu, prosimy o pozostawienie wiadomości. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak będzie to możliwe.

Przyjmujemy Pacjentów bez objawów infekcji - podczas zapisu asystentka przeprowadzi z Państwem wywiad epidemiologiczny, który będzie potwierdzony w dniu wizyty. W trosce o zdrowie nas wszystkich prosimy o podawanie rzetelnych informacji o stanie Państwa zdrowia. Pacjenci z objawami infekcji nie będą przyjmowani.

Przed przyjęciem wykonamy pomiar temperatury, przy wejściu będzie mata dezynfekcyjna i konieczność dezynfekcji dłoni. Będziemy unikać kontaktu między Pacjentami - prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, gdyby zdarzyły się opóźnienia. Będziemy tak planować wizyty, żeby mieć czas na dezynfekcję wszystkich pomieszczeń. Powietrze w gabinecie będzie nieustannie dezynfekowane z użyciem przepływowych lamp emitujących światło ultrafioletowe. W przerwach między Pacjentami powietrze będzie ozonowane, a następie gabinet zostanie dokładnie wywietrzony.

Fotel dentystyczny wraz z uchwytami będzie zabezpieczony jednorazowymi pokrowcami. Wszystkie końcówki stomatologiczne są sterylne, a proces ich sterylizacji w autoklawie jest kontrolowany każdorazowo metodami biologicznymi (sporal).

Nasz Personel będzie pracować w fartuchach jednorazowych, maskach, goglach, przyłbicach, maskach twarzowych z aparatem nadmuchowym Adflo, czepkach  i rękawicach. Jest to tak zwany pakiet ochronny, który w obecnej sytuacji epidemicznej jest niezbędny.

Z takimi procedurami wiążą się dodatkowe koszty - część tej ceny pokrywamy sami, część zmuszeni jesteśmy doliczać do ceny każdej wizyty. Koszt pakietu ochronnego będziemy weryfikować na bieżąco, w zależności od cen zakupu. Mamy nadzieję, że ta szczególna sytuacja nie potrwa długo.

Życzymy Państwu dużo zdrowia i optymizmu.

Image

Firma

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.
Jesteśmy z mieszkańcami Warszawy 25 lat. Przy naszej pomocy w wielu rodzinach już trzecie pokolenie dba o swoje zęby w naszym gabinecie. Dysponujemy procedurami stomatologicznymi dla pacjentów w wieku od lat 3 do 100+. Specjalistyczne szkolenia pozwalają na wdrażanie nowoczesnych i skutecznych metod terapii. Zadowolenie i zaufanie Pacjentów to wyzwanie dopingujące nas do stałego podnoszenia kompetencji i do wyjątkowych starań nie tylko o trwałość , ale i estetykę wykonywanych prac; dobór materiałów wysokiej jakości to trzeci fundament gwarantowanej satysfakcji z efektów leczenia.

Kontakt

Gabinet stomatologiczny TRIDENT
ul. Kosiarzy 24A
02-953 Warszawa
tel./fax: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68
e-mail: gabinet@trident.waw.pl