Image
25 lat z naszymi pacjentami!

Gabinet Dentystyczny Warszawa-Wilanów

Niezmiennie od 25 lat jesteśmy dla Państwa. Już trzecie pokolenie Pacjentów korzysta z naszej rady i pomocy.

CO NAS WYRÓŻNIA

Doświadczeni lekarze

W gabinecie stomatologicznym na warszawskim Wilanowie świadczymy usługi w zakresie kompleksowej, rodzinnej opieki dentystycznej. Naszym celem jest, aby każdy pacjent był życzliwie przyjęty i usatysfakcjonowany wynikiem leczenia. Staramy się, aby przeprowadzane zabiegi były całkowicie bezbolesne. Pacjenci już na etapie planowania leczenia są szczegółowo informowani o możliwych wariantach postępowania i ich kosztach.

Kwalifikacje poświadczone certyfikatami

Zaufanie, jakim obdarzają nas Pacjenci jest dla nas powodem do dumy i motywacją do dalszego doskonalenia zawodowego. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach. Stosujemy skuteczne i sprawdzone metody terapii. Korzystamy z wysokiej jakości materiałów stomatologicznych. Współpracujemy z nowoczesnymi pracowniami dentystycznymi, oferując Państwu prace protetyczne na najwyższym poziomie. 

Na wykonane prace lekarz stomatolog udziela gwarancji.  Warunki gwarancji.

Stomatologia przyjazna dzieciom

Pacjentami naszego gabinetu dentystycznego są nie tylko osoby dorosłe, ale także dzieci, które otaczamy szczególną opieką. Staramy się, aby maluchy były przyjmowane w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, a wizyta była dla dziecka formą zabawy i okazją do nauki.

Profesjonalne leczenie i diagnostyka

W wyposażeniu naszej placówki znajduje się kamera wewnątrzustna. Urządzenie to daje pacjentom możliwość obserwowania na monitorze kolejnych faz leczenia stomatologicznego.

Zapisz się na wizytę

tel: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68

Firma

Witamy na stronie gabinetu stomatologicznego TRIDENT.
Jesteśmy z mieszkańcami Warszawy 25 lat. Przy naszej pomocy w wielu rodzinach już trzecie pokolenie dba o swoje zęby w naszym gabinecie. Dysponujemy procedurami stomatologicznymi dla pacjentów w wieku od lat 3 do 100+. Specjalistyczne szkolenia pozwalają na wdrażanie nowoczesnych i skutecznych metod terapii. Zadowolenie i zaufanie Pacjentów to wyzwanie dopingujące nas do stałego podnoszenia kompetencji i do wyjątkowych starań nie tylko o trwałość , ale i estetykę wykonywanych prac; dobór materiałów wysokiej jakości to trzeci fundament gwarantowanej satysfakcji z efektów leczenia.

Kontakt

Gabinet stomatologiczny TRIDENT
ul. Kosiarzy 24A
02-953 Warszawa
tel./fax: +48 515-116-422, +48 (22) 651-73-68
e-mail: gabinet@trident.waw.pl